Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Povjerenik za etiku

Datum objave: 2. veljače 2021.

Etičkim kodeksom službenika i namještenika upravnih tijela Međimurske županije („Službeni glasnik Međimurske županije“ broj 14/17) utvrđuju se pravila ponašanja službenika i namještenika i etička načela na temelju kojih postupaju službenici i namještenici prilikom obavljanja službene dužnosti.
Na temelju članka 16. Etičkog kodeksa službenika i namještenika upravnih tijela Međimurske županije, župan Međimurske županije imenovao je povjerenicu za etiku.
Povjerenica za etiku prati primjenu Etičkog kodeksa službenika i namještenika upravnih tijela Međimurske županije, promiče etično ponašanje u međusobnim odnosima službenika i namještenika te odnosima službenika i namještenika prema građanima, zaprima pritužbe službenika i građana na neetičko ponašanje i postupanje službenika, provodi postupak ispitivanja osnovanosti pritužbe, te vodi evidenciju o zaprimljenim pritužbama.
POVJERENICA ZA ETIKU:
LADA ODIĆ HUDIN, mag. iur.,voditeljica Odsjeka za opću upravu
u Upravnom odjelu za opću upravu i imovinsko-pravne poslove
Telefon: 040 374 021
E-mail: lada.odic@medjimurska –zupanija.hr
Čakovec, Ruđera Boškovića 2


ETIČKI KODEKS
ODLUKA-IMENOVANJE ETIČKOG POVJERENIKA

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content