Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

23. Vincekov pohod u virtualnom obliku od 15. do 24. siječnja

Datum objave: 13. siječnja 2021.

S ciljem da očuvaju duh Vincekovog pohoda, tradicionalno najvećeg i najveselijeg planinarskog pohoda u Hrvatskoj, a da sve bude u skladu sa epidemiološkim uvjetima i preporukama,  Planinarsko društvo "Bundek" Mursko Središće ovogodišnji pohod organizira u virtualnom obliku.
Kako bi potaknuli što više planinara, hodača, šetača, trkača i ljubitelja na boravak i kretanje na svježem zraku,  u deset zimskih dana, od 15. do 24. siječnja, pozivaju sve zainteresirane da naprave što više "Vincekovih" kilometara. U jedinstveni 23. Vincekov pohod mogu se uključiti svi zainteresirani, pojedinci, udruge, klubovi, drušva, a PD "Bundek" poziva sudionike da svoj pohod zabilježe i podijele svoje fotografije u njihovoj Facebook grupi.
 

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content