Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za utorak, 06. siječnja 2021.

Datum objave: 6. siječnja 2021.

Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Međimurske županije u protekla 24 sata u mikrobiološkom laboratoriju Zavoda PCR metodom testirana je 391 osoba od čega su evidentirana 132 pozitivna slučaja na virus COVID 19 u Međimurskoj županiji. U protekla 24 sata oporavile su se 82 osobe. Broj pozitivnih osoba u Međimurskoj županiji na današnji dan je 507. Do danas je u mikrobiološkom laboratoriju Zavoda za javno zdravstvo uzeto 33 713 uzoraka, ne računajući testiranja naših građana u drugim ustanovama unutar i izvan Međimurske županije.
Na temelju kliničke slike (bez testiranja) evidentirano je 6 pozitivna slučaja.
Prema dnevnim informacijama Županijske bolnice Čakovec, ukupno je hospitalizirano 85 pacijenta pozitivnih na virus COVID 19, od toga je njih 9 hospitalizirano unutar 24 sata, dok je otpušteno 6 pacijenta. Na respiratoru se nalazi 9 covid pozitivnih pacijenata. U protekla 24 sata nema preminulih osoba.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content