Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Odluka o dodjeli financijskih sredstava za financiranje programa/projekata koje provode sportske udruge s područja Međimurske županije

Datum objave: 30. prosinca 2020.

Na temelju čl. 29. stavka 6. Uredbe o kriterijima, mjerilima i postupcima financiranja i ugovaranja programa i projekata od interesa za opće dobro koje provode udruge („Narodne Novine“ br. 26/15.), članka 29. Pravilnika o financiranju programa i projekata udruga koji su od interesa za Međimursku županiju („Službeni glasnik Međimurske županije“ broj 2/19 i 3/20) i članka 37. Statuta Međimurske županije („Službeni glasnik Međimurske županije“ br. 26/10, 4/13, 6/13, 8/13, 6/14, 2/18 i 10/18 - pročišćeni tekst), župan Međimurske županije, na prijedlog Povjerenstva za ocjenjivanje dana 30. prosinca 2020. godine, donosi
ODLUKU o dodjeli financijskih sredstava za financiranje programa/projekata koje provode sportske udruge s područja Međimurske županije (pdf)

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content