Međimurje Europska regija sporta za 2022.
0.2 °C
1027.0 hPa
57 %

Otvorena e-mail adresa na koju se građani mogu obratiti za izdavanje propusnica

Datum objave: 18. prosinca 2020.

Temeljem brojnih poziva i upita vezanih za izdavanje propusnica, Stožer civilne zaštite Međimurske županije pravovremeno će davati sve informacije.
S obzirom na povećani rizik od prijenosa bolesti COVID-19, a kako bi se smanjila mogućnost daljnjeg širenja bolesti, Stožer civilne zaštite Republike Hrvatske će donijeti odluku kojom će se ograničiti kretanje između županija tako da će se, osim za određene izuzetke, zabraniti napuštanje županije u kojoj osoba ima prebivalište ili boravište. Odluka će vrijediti od srijede, 23. prosinca 2020. godine, a zabrana iz ove odluke ne odnosi se na osoblje nužno za održavanje prometa i opskrbu, dnevne migracije zaposlenih u službama bitnim za pružanje zdravstvene i veterinarske zaštite, dostavu lijekova i sanitetskog materijala, održavanje komunalne djelatnosti, vodoopskrbe i odvodnje, opskrbe plinom i strujom, zaštitarske službe, izvješćivanje javnosti, pacijente koji zahtijevaju medicinsku skrb, putovanja na posao i s posla ako je neophodno i ne može se obaviti od kuće, žurne i operativne službe koje sudjeluju u sprječavanju širenja bolesti COVID-19 te za diplomatsko osoblje.
Za izdavanje propusnica kroz sustav e-Propusnica, koje će omogućiti napuštanje županije u kojoj osoba ima prebivalište ili boravište, biti će zaduženi županijski stožeri civilne zaštite prema mjestu prebivališta ili boravišta osobe.
U tu svrhu Stožer civilne zaštite Međimurske županije otvorio je e-mail adresu propusnice@medjimurska-zupanija.hr na koju će građani s područja Međimurske županije moći upućivati svoje zahtjeve za izdavanje propusnice. Detaljne informacije o izdavanju propusnica bit će poznate nakon što Stožer civilne zaštite Republike Hrvatske dostavi službenu odluku.

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 22. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
POZIVNI NATJEČAJ za podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade «Zrinski» Međimurske županije za 2021. godinu
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content