Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Obrtnička komora Međimurske županije obilježila 26 godina djelovanja: U Međimurskoj županiji stotinjak novootvorenih obrta više u odnosu na isto razdoblje lani

Datum objave: 9. prosinca 2020.

Obrtnička komora Međimurske županije obilježava 26 godina svoga rada. Zbog epidemiološke situacije izostalo je svečano obilježavanje, pa ovim putem župan Međimurske županije Matija Posavec upućuje iskrene čestitke dobitnicima najviših priznanja koji su svojim radom pridonijeli razvoju, promociji i časnom zvanju obrtnika. Nagrada za životno djelo, statua Obrtnik Međimurja, bit će uručena Franji Golubu, strojobravaru iz Gornje Dubrave. Plaketu Majstor godine preuzet će Božidar Krušelj iz Preloga, Franjo Patafta iz Strahoninca i Željko Slaviček iz Preloga. Diplome će biti dodijeljene Ines Gregorinčić iz Gornje Dubrave, Stjepanu Naranđi iz Preloga i Borisu Lukovnjaku iz Čakovca. U ovoj izuzetno izazovnoj godini veseli činjenica da je u Međimurskoj županiji stotinjak novootvorenih obrta više u odnosu na isto razdoblje lani. Suradnja Međimurske županije i naše Obrtničke komore odvija se u projektima sufinanciranja deficitarnih zanimanja, sufinanciranja nastupa na gospodarskim i obrtničkim  sajmovima u zemlji i inozemstvu te podrškom drugim projektima.
Fotografije iz arhive:

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content