Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Odluka o isplati jednokratne financijske potpore redovnim učenicima srednjih škola koji se u školskoj godini 2020./2021. školuju izvan Međimurske županije

Datum objave: 24. studenoga 2020.

Na osnovi Odluke o dodjeli jednokratne financijske potpore redovnim učenicima za školsku godinu 2020./2021. (Službeni glasnik Međimurske županije br. 16/20.) i Javnog poziva za podnošenje zahtjeva za isplatu jednokratne potpore redovnim učenicima srednjih škola u Republici Hrvatskoj koji se školuju izvan Međimurske županije, župan Međimurske županije Matija Posavec, 20. studenoga 2020. donosi Odluku o isplati jednokratne financijske potpore redovnim učenicima srednjih škola koji se u školskoj godini 2020./2021. školuju izvan Međimurske županije.
- Odluka o isplati jednokratne financijske potpore učenicima SŠ koji se školuju izvan MŽ
 
 

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content