Međimurje Europska regija sporta za 2022.
0.0 °C
1024.0 hPa
46 %

Izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za ponedjeljak, 9. studenoga 2020.

Datum objave: 9. studenoga 2020.

Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Međimurske županije u proteklih 24 sata uzeto je 268 uzorka. Evidentirano je 14 osoba pozitivnih na virus COVID-19 u Međimurskoj županiji. U proteklih 24 sata oporavilo se 70 osoba. Do sada je ukupno uzeto  16 386 uzorka. Broj slučajeva u Međimurskoj županiji na današnji dan je ukupno  1 049. Od 25. veljače 2020., kada je zabilježen prvi slučaj zaraze u Hrvatskoj, ukupno se oporavilo 1 556 osoba.
U Županijskoj bolnici Čakovec hospitalizirano je 56 pacijenta pozitivnih na virus COVID-19, od kojih se 6 pacijenta nalaze na respiratoru. U proteklih 24 sata evidentirane su 2 preminule COVID-19 pozitivne osobe. U zdravstvenom sustavu na virus COVID 19 je pozitivna su 2 liječnika i 20 medicinskih sestara. U samoizolaciji se nalaze 2 liječnika i 15 medicinskih sestara.
Svi građani koji trebaju informaciju ili savjet vezan uz SARS-CoV-2 mogu kontaktirati Pozivni centar Zavoda za javni zdravstvo Međimurske županije na broj 040 386-835, svakodnevno od 8:00 do 20:00 sati, uključivo subotom i nedjeljom. Pozivni centar ima i Dom zdravlja Čakovec na broju 040 372-372, koji je dostupan od ponedjeljka do petka u vremenu od 7:00 do 15:00 sati na koji se, također, mogu dobiti sve informacije.

Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
POZIVNI NATJEČAJ za podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade «Zrinski» Međimurske županije za 2021. godinu
Međimurska županija u 2021. godini za poljoprivredu izdvojila gotovo 4 milijuna, od toga 1,7 milijuna za potpore male vrijednosti poljoprivrednicima
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content