Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Odluka Nacionalnog stožera za Međimurje: zabrana posjeta korisnicima domova za starije

Datum objave: 23. listopada 2020.

Nacionalni stožer civilne zaštite prihvatio je dio prijedloga Stožera civilne zaštite Međimurske županije te je donio novu Odluku o uvođenju epidemioloških mjera za područje Međimurske županije. U novoj Odluci zabranjuju se posjeti korisnicima domova za starije i nemoćne osobe, osim u iznimnim slučajevima (teško bolesni korisnici), kada odluku o tome donosi ravnatelj ili druga osoba koju on za to ovlasti.
Također, donesena je preporuka organizatorima utakmica grupnih sportova (nogomet, košarka, rukomet i dr.) te organizatorima drugih okupljanja s više od 20 osoba da se ne održavaju. Odluka stupa na snagu od subote, 24. listopada, a vrijedi do subote, 7. studenoga 2020. godine.

 

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content