Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije 10. listopada 2020.

Datum objave: 10. listopada 2020.

Danas do 11 sati testirano je 170 osoba, 15 nalaza je negativno, a ostali su u obradi. Od jučer uzetih neobrađenih 111 uzoraka, 13 nalaza je pozitivno. Još jedna osoba, testirana u Zagrebu s prebivalištem u Međimurskoj županiji pozitivna je na COVID 19 virus. Trenutno je 101 aktivni slučaj pozitivnih na COVID 19 virus, 11 osoba se oporavilo, 25 osoba nepoznate epidemiološke anamneze, 1 osoba sa svadbene svečanosti, 1 osoba kontakt s oboljelima koji su prisustvovali svadbi (sekundarni i tercijalni slučajevi oboljevanja), 73 osobe koje su kontakti s ranije potvrđenim kontaktim, 1 osoba strani državljan koji radi na području Međimurske županije. Do sada je ukupno testirano 8416 osoba. Trenutno je 746 osoba u samoizolaciji (pozitivni na COVID 19 virus i njihovi kontakti).

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content