Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije 7. listopada 2020.

Datum objave: 7. listopada 2020.

U protekla 24 sata u Međimurskoj županiji zabilježeno je 6 novih pozitivnih slučajeva COVID 19 virusa.
Danas do 11 sati, uzeto je 150 uzoraka, od čega je 23 nalaza negativno, a 127 nalaza je u obradi. Od jučer uzetih, neobrađenih 190 uzoraka, 6 je nalaza pozitivno, a 184 nalaza negativno. Do sada je testirano 8057 osoba.
Tri osobe su se oporavile, a trenutno je 76 aktivnih slučajeva - 9 osoba nepoznate epidemiološke anamneze, 2 osobe sa svadbene svečanosti, 2 osobe kontakti  oboljelih koji su prisustvovali svadbi (sekundarni i  tercijarni slučajevi obolijevanja), 61 osoba kontakti s ranije potvrđenim pozitivnim, 1 osoba strani državljanin koji radi na području MŽ, 1 osoba se administrativno vodi pod našu Županiju – ima regulirano prebivalište na području naše Županije, a zarazila se i boravi izvan Međimurja).
U samoizolaciji se nalazi 569 osoba (oboljeli i njihovi kontakti).

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content