Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije 4. listopada 2020.

Datum objave: 4. listopada 2020.

Danas do 11h testirana je 1 osoba čiji je nalaz negativan. Od jučer uzetih neobrađenih 139 uzorka, 13 nalaza je pozitivno. Svi su kontakti ranije potvrđenih slučajeva.
Trenutno je 67 aktivnih slučajeva pozitivnih na COVID 19 virus (10 osoba nepoznate epidemiološke anamneze, 6 osoba sa svadbene svečanosti, 4 osoba kontakti s oboljelim koji su prisustvovali svadbi (sekundarni i tercijalni slučajevi oboljevanja), 44 osobe koje su kontakti s ranije potvrđenim, 1 osoba strani državljan koji radi na području MŽ, 2 osobe se administrativno vode pod našu Županiju – imaju regulirano prebivalište na području naše Županije, a zarazile su i borave izvan MŽ). Do sada je ukupno testirano 7487 osoba. Trenutno je 350 osoba u samoizolaciji (pozitivni na COVID 19 virus i njihovi kontakti).

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content