Zaklada Mikec objavila Natječaj za dodjelu stipendija studentima u akademskoj godini 2020/2021.

Datum objave: 8. rujna 2020.

ZAKLADA MIKEC

objavljuje

za dodjelu stipendija studentima u akademskoj godini 2020/2021.

U skladu sa Statutom Zaklade Mikec raspisuje se natječaj za dodjelu stipendija nadarenim studentima slabijeg imovinskog stanja s područja Međimurske županije za akademsku godinu 2020/2021.
Za prijavu na natječaj potrebno je poslati sljedeće dokumente:

• Zamolbu za stipendiranje s indikacijom socijalnog imovinskog stanja
  • Životopis s osobnim podacima (ime/prezime, adresa, grad, OIB, tel/mob, e-mail) i brojem žiro računa (IBAN)
  • Izjavu kandidata o ne primanju drugih stipendija u akademskoj godini 2020./2021.
  • Potvrdu o visini dohotka i primitaka svih članova kućanstva izdanu od Porezne uprave za 2019. godinu,
  • Potvrdu o upisu (za kandidate koji upisuju 1. godinu studija)
  • Potvrdu o upisu i prijepis ocjena (za kandidate na višim godinama)
  • Preporuku općinskog načelnika/gradonačelnika ili župnika.

Prednost pred drugim kandidatima s istim uvjetima imaju prošlogodišnji stipendisti koji su u akademskoj godini 2019/2020. ostvarili prosjek ocjena 4,3 ili veći.
Prijave je potrebno poslati poštom na adresu: Zaklada Mikec, Strojarska cesta 20, 10000 Zagreb. Rok za podnošenje prijava je 30. rujna 2020. godine.
Svi kandidati će o odluci Zakladne uprave i rezultatu natječaja biti obaviješteni do kraja studenog 2020. godine.
Kontakt e-mail: zaklada@zakladamikec.hr

Predsjednik Zakladne uprave