Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

FZOEU objavio popis prijavljenih građana za sufinanciranje energetske obnove obiteljskih kuća i statističke podatke prijavljenih po županijama

Datum objave: 7. rujna 2020.

Fond za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost objavio je popis građana prijavljenih za sufinanciranje energetske obnove obiteljskih kuća. https://www.menea.hr/na-javni-poziv-za-energetsku-obnovu-kuca-zaprimljeno-7386-prijava/
Fond je objavio i statističke podatke prijavitelja na Javni poziv za energetsku obnovu obiteljskih kuća, po županijama.
Najviše prijava zaprimljeno je iz Osječko-baranjske županije, a najmanje iz Dubrovačko-neretvanske županije.
Iz Međimurske županije ukupno je zaprimljeno 307 prijava.
Najviše prijava zaprimljeno je iz naselja koja, po poštanskom broju, pripadaju Čakovcu, zatim Dekanovcu, Nedelišću, Podturnu, Murskom Središću, Prelogu, Belici, Donjem Kraljevcu, Maloj Subotici, Orehovici, Macincu, Štrigovi, Svetom Martinu na Muri, Lopatincu, Vratišincu, Selnici, Donjoj Dubravi, Goričanu, Kotoribi, Svetoj Mariji i Donjem Vidovcu.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content