Izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije 30. kolovoza 2020. – U Međimurskoj županiji 2 osobe pozitivne, a 2 osobe se oporavile od COVID 19 virusa.

Datum objave: 30. kolovoza 2020.

Od 119 jučer uzetih uzoraka u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije 2 uzorka su pozitivna, ostali negativni.
Danas je, do 11 h testirano 14 osoba, 4 uzorka su negativna, ostali uzorci su u obradi.
Do danas je ukupno izvršeno 3559 testiranja na COVID 19 virus. I dalje je aktivnih 30 pozitivnih na SARS-CoV-2 virus, budući su se 2 osobe oporavile, a 269 osoba je u samoizolaciji (pozitivni na COVID 19 virus i njihovi kontakti)

Stožer civilne zaštite Međimurske županije poziva građane na dosljedno poštivanje svih propisanih mjera HZJZ.