Obavijest Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. kolovoza 2020. godine

Datum objave: 19. kolovoza 2020.

Do 11:00 h 19.08.2020. uzet je 51 uzorak i analiza je u tijeku. Do sada je ukupno uzeto  2713 uzorka.
Od jučer testirane 72 osobe 62 nalaza su negativna i 10 pozitivnih od kojih je 8 kontakata ranije oboljelih, a isti su se nalazili u samoizolaciji.
U Međimurskoj županiji, s današnjim danom, 24 je oboljelih od COVID 19 virusa, njih 18 se vratilo s ljetovanja, 4 osobe su radnici iz drugih zemalja na privremenom radu u Republici Hrvatskoj s prijavljenim prebivalištem u Međimurskoj županiji, a preostale 2 osobe su samo s prebivalištem u Međimurskoj županiji. Svi su bez ili s vrlo blagom kliničkom slikom i nema hospitaliziranih osoba.