U protekla 24 sata testirano 29 osoba - svi nalazi su negativni!

Datum objave: 7. srpnja 2020.

Stožer civilne zaštite Međimurske županije izvještava javnost da je  u protekla 24 sata obavljeno 29 testiranja te su svi rezultati negativni. Od 25. veljače 2020., kada je zabilježen prvi slučaj zaraze u Hrvatskoj u Međimurskoj županiji testirano je ukupno 1394 osoba.
Stožer CZ Međimurske županije poziva na dosljedno poštivanje svih propisanih mjera, poglavito održavanje osobne higijene ruku i držanje propisane distance.
Sve djelatnosti kojima je dozvoljen rad moraju se u svom radu pridržavati preporuka Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo.
Podsjećamo da se osobe u samoizolaciji moraju striktno pridržavati dobivenih uputa koje su im dane.
Važne upute za starije osobe i kronične bolesnike potražite ovdje.