Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Međimurska županije i nadalje županija s najmanje oboljelih od COVID 19 virusa u RH

Datum objave: 3. srpnja 2020.

Stožer civilne zaštite Međimurske županije izvještava javnost da je s 2. srpnjem 2020. u Međimurskoj županiji testirano ukupno 1284 osobe. Posljednje dvije oboljele osobe samo se statistički, zbog mjesta prebivališta vode u Međimurskoj županiji kako je objavljeno i na službenoj karti www.koronavirus.hr iako im je mjesto rada i uobičajenog boravišta u gradu Zagrebu.

U ovom trenutku Međimurska županija i nadalje ima najmanji broj oboljelih osoba od virusa COVID 19 od izbijanja epidemije 25. veljače 2020. u Republici Hrvatskoj. Stožer civilne zaštite Međimurske županije i dalje apelira na građane da se pridržavaju svih epidemioloških mjera.
Budimo odgovorni te održavanjem osobne higijene ruku i držanjem preporučene fizičke distance zaštitimo sebe i druge od COVID 19 virusa.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content