Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

7. obljetnicu ulaska Hrvatske u Europsku uniju EDIC Čakovec obilježio druženjem s građanima

Datum objave: 2. srpnja 2020.

Povodom obilježavanja Dana ulaska Republike Hrvatske u Europsku Uniju, Informacijski centar EDIC Čakovec za građane je pripremio kratko druženje uz kavu te je na Trgu  Republike u Čakovcu zajedno s građanima proslavio 7. obljetnicu ulaska Republike Hrvatske u Europsku Uniju. Građani su pritom imali priliku postavljati pitanja, pogledati brošure, saznati najnovije informacije vezane uz Europsku Uniju i podijeliti svoja mišljenja. 
Već dugi niz godina, Informacijski centar Europe Direct Čakovec (EDIC Čakovec) omogućuje građanima dostupnost informacija o Europskoj uniji te promiče i potiče građansko sudjelovanje na lokalnoj i regionalnoj razini, a ovogodišnji program prilagođen je epidemiološkim mjerama. Uz EU caffe, EDIC organizira i EU pub kviz s ciljem popularizacije tematike Europske unije. Kviz će se održati u četvrtak, 2. srpnja 2020. godine u prostorima Starog Hrasta u Čakovcu.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content