Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Međimurska županija najdulje u Hrvatskoj bez novooboljelih

Datum objave: 17. svibnja 2020.

U Međimurskoj županiji nema zabilježenih novih slučajeva oboljelih od koronavirusa. Već 33 dana nema novooboljelih te je do sada ukupno obavljeno 821 testiranje, a Međimurje je 9. dan za redom "korona-free" županija.
U skladu s povoljnim razvojem epidemiološke situacije vezane uz koronavirus, od ponedjeljka, 18. svibnja 2020. omogućeno je otvaranje bazena, održavanje profesionalnih umjetničkih izvedbi, kulturnih programa i manifestacija u zatvorenim i otvorenim prostorima te snimanja audiovizualnih i glazbenih sadržaja uz propisane epidemiološke mjere.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content