Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Obavijest Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 10. 5. 2020.

Datum objave: 10. svibnja 2020.

U Međimurskoj županiji 26. dan za redom nema novooboljelih od koronavirusa. Tijekom proteklih 24 sata obavljeno je 40 testiranja.
Sukladno odlukama Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske, od ponoći je na snazi novi režim prelaska preko državnih granica. Odluka podrazumijeva mogućnost ulaska u Republiku Hrvatsku stranim državljanima  koji posjeduju dokumentaciju kojom se dokazuje vlasništvo nekretnine koja se nalazi u RH, dolaze na sprovod, dolaze na poziv gospodarskog subjekta u RH ili na poslovni sastanak. Prilikom ulaska u RH potrebno je imati odgovarajuću dokumentaciju kojom dokazuju navedene razloge. Svi ostali strani državljani koji imaju neodgodivi osobni razlog, namjeru ulaska u Republiku Hrvatsku potrebno je najaviti na uzg.covid@mup.hr.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content