Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Pokrenuta nacionalna internet tržnica za besplatan plasman proizvoda

Datum objave: 4. svibnja 2020.

Ministarstvo poljoprivrede odlukom Vlade Republike Hrvatske pokrenulo je nacionalnu internet platformu pod nazivom Tržnica.hr, u cilju pomoći hrvatskim poljoprivrednicima i ribarima u izvanrednim okolnostima nastalima pandemijom Covida-19. začina te prirodne kozmetike.
Trnica.hr je nacionalna internet tržnica domaćih proizvoda, koja na jednomu mjestu omogućava kupnju i prodaju domaćih proizvoda s njiva, farmi i ribarica iz cijele Hrvatske. Poljoprivredni proizvođači na ovaj način dobivaju mjesto za besplatan plasman i brzu prodaju svojih vrijednih proizvoda, a kupci provjerenu lokaciju s jedinstvenim pregledom i najvećim izborom hrane visoke kvalitete, željene svježine i očuvane tradicije. Platforma nudi proizvode u kategorijama voća, povrća, mesa, ribe, mliječnih proizvoda, jaja, pčelarskih proizvoda, žitarica, ulja i masti, pića te ostalih proizvoda poput bilja i začina te prirodne kozmetike.
Više o tome na Tržnica.hr

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content