U Međimurju i dalje bez novozaraženih osoba

Datum objave: 12. travnja 2020.

Stožer civilne zaštite Međimurske županije obavještava javnost kako na području Međimurske županije u protekla 24 sata nema novozaraženih osoba virusom COVID 19.
Sva testiranja su negativna.
Trenutno je na području Međimurske županije aktivno 1104 mjera samoizolacije.
Od ponedjeljka 6. travnja do subote, 11. travnja, za područje PU međimurske izdano je 450 mjera samoizolacije. U posljednjih 24 sata izdano je 38 mjera samoizolacije.
Jučer je preko svih graničnih prijelaza na području Međimurske županije, u Republiku Hrvatsku ušlo svega 163 putnika (domaćih 96, stranih 67). Prema jučerašnjim podacima vidi se da je promet putnika na svim graničnim prijelazima u Međimurju bio jako slab.
Svima želimo sretan i blagoslovljen Uskrs!