Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

MOGUĆNOST DOSTAVE MIROVINE UMIROVLJENICIMA KOJI PRIMAJU MIROVINU NA TEKUĆI RAČUN HRVATSKE POŠTANSKE BANKE

Datum objave: 1. travnja 2020.

Kako bi umirovljenici mogli sigurnije zaprimiti svoja sredstva ne izlazeći iz svojih domova, korisnici koji primaju mirovine putem tekućeg računa Hrvatske poštanske banke svoja sredstva mogu pomoću Hrvatske pošte dobiti na kućni prag, bez naknade.
Zahtjev se može uručiti na nekoliko načina:
Pozivom na broj: 072 303 304
Elektroničkom poštom: info@posta.hr
Obrascem: https://obrasci.posta.hr/isplata (link je aktivan od 1. travnja)
Ili direktno u dogovoru s lokalnim poštarom.

U obrascu pored svih obveznih polja treba naznačiti i iznos za dostavu. Nakon zaprimanja obrasca bilo kojim od navedenih kanala, Hrvatska pošta vrši autorizaciju s Hrvatskom poštanskom bankom te se organizira dostava novca putem poštara uz pripadajući nalog.

 
 

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content