Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Lana Ivanišević, Ena Janči, Vinka Kugelman, Lucija Lesjak, Mašan Sredanović i Lucija Šimunić dobitnici dekanove nagrade Medicinskog fakulteta u Zagrebu

Datum objave: 3. siječnja 2020.

Medicinski fakultet u Zagrebu dodijelio je dekanove nagrade najboljim studentima, a među nagrađenima su i naši Međimurci i Međimurke: Lana Ivanišević, Ena Janči, Vinka Kugelman, Lucija Lesjak, Mašan Sredanović i Lucija Šimunić.
Nagrade su dodijeljene u 3 kategorije, za najbolji studentski znanstveni rad, za promociju i doprinos ugledu Fakulteta te najuspješnijim studentima medicine na svakoj od šest godina integriranog studija. Mašan Sredanović (2. godina), Lana Ivanišević (4. godina), Ena Janči (4. godina), Lucija Šimunić (5. godina) i Vinka Kugelman (6. godina) nagrađeni su za uspjeh u studiju dok je Lucija Lesjak (2. godina), koja je ove godine osvojila naslov svjetske prvakinje u karateu, dobitnica posebne dekanove nagrade za promociju i doprinos ugledu Medicinskog fakulteta u Zagrebu.
Svi oni bivši su učenici Gimnazije Josipa Slavenskog u Čakovcu čiji se profesori i djelatnici iznimno ponose njihovim uspjesima, koji su svojevrsno priznanje kvalitetnom radu naše srednje škole.

 
 
Djeca iz Međimurja učit će u Newtonovim sobama u Centru LORI, zahvaljujući sporazumu Međimurske županije i Ludbrega
Stotinu darovitih informatičara i IT stručnjaka u Međimurju  okupila Zimska škola informatike
Danas je rođendan Muzeja Međimurja Čakovec, čuvara kulturno-povijesnog blaga našega kraja
Međimurska županija podržava daljnje aktivnosti Centra za pomoć u kući, osnažujući podršku starijim i nemoćnim sugrađanima
Župan Matija Posavec čestitao europskom viceprvaku i najboljem junioru svijeta Svenu Strahiji
Objavljen poziv za turističke manifestacije i dodijeljeni certifikati za postignuća u održivom turizmu
RJEŠENJE o potrebi postupka prethodne ocjene prihvatljivnosti zahvata za ekološku mrežu - Pošumljavanje Donja Dubrava
Javni poziv za podnošenje zahtjeva za dodjelu dara u naravi u obliku poklon bona hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata s područja MŽ
JAVNI NATJEČAJ za sufinanciranje programa i projekata udruga u području zaštite prava potrošača, zdravstvene i socijalne zaštite, brige o djeci i mladima te ljudskih prava, demokratizacije i razvoja civilnog društva u 2024.
Međimurska županija objavila Javni natječaj za su/financiranje programa i projekata udruga koji su od interesa za Međimursku županiju u području zaštite prava potrošača, zdravstvene i socijalne zaštite, brige o djeci i mladima te ljudskih prava, demokratizacije i razvoja civilnog društva u 2024. godini
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content