Tradicionalni božićni koncert Limene glazbe Belica održan je u petak, 27. prosinca 2019. godine u dvorani Društvenog doma u Belici, gdje su se okupili brojni mještani i uzvanici kako bi uživali u izvedbama najljepših božićnih pjesama.

Limena glazba Belica jedna je od najpoznatijih beličkih udruga, koja već više od tri desetljeća uspješno djeluje na području Međimurske županije, ali je dobro poznata i diljem Hrvatske. Koncert su uveličali gosti Limena glazba Općine Kotoriba pod ravnanjem Stjepana TaradijaUteka i vokalni solist Željko Grozaj.

Rad nadarenih članova Limene glazbe Belica pod dirigentskom palicom Marka Bobičanca prate Međimurska županija i Općina Belica te su u božićnom koncertu uživali zamjenica župana Međimurske županije Sandra Herman i načelnik Općine Belica Zvonimir Taradi.