6.3 °C
1023.0 hPa
50 %

Dvije plemenite akcije uljepšale subotnje prijepodne

Datum objave: 22. prosinca 2019.

Subotnje prijepodne, 21. prosinca 2019. godine u zgradi Scheier proteklo je u znaku dviju lijepih i plemenitih akcija. Sa željom da božićni blagdani budu jednako lijepi i veseli svim međimurskim mališanima, Međimurska županija organizirala je dobrotvornu akciju prikupljanja igračaka i slikovnica za djecu koju zbrinjava Udruga udomitelja djece Međimurja.
Pod sloganom „Daruj igračku ili slikovnicu da Božić bude ljepši i za udomljenu djecu“ brojna djeca i obitelji donirala su igračake i slikovnice koje više ne koriste, kako bi došle u ruke onih kojima će donijeti puno radosti i čarolije igre. Akciju su podržali župan Međimurske županije Matija Posavec i zamjenica župana Sandra Herman, a sve prikupljene igračke i slikovnice bit će uručene predstavnicima Udruga udomitelja djece Međimurja uoči Svečane sjednice Skupštine Međimurske županije.
Uz dobrotvornu akciju prikupljanja igračaka i slikovnica, istovremeno je održano tradicionalno „Fotkanje s djedicom“ u organizaciji Međimurske udruge za ranu intervenciju - MURID. Uz male članove udruge, na druženje s Djedicom, vilenjakinjom i pomoćnicama odazvala su se mnoga djeca koja će sigurno pamtiti veselo fotografiranje i druženje.

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 16. siječnja 2022. - Danas u Međimurju 216 pozitivnih nalaza, tijekom vikenda cijepljeno 245 osoba
Posljednji ispraćaj dugogodišnjeg načelnika Općine Orehovica i županijskog vijećnika Franje Bukala
Odavanjem počasti poginulim i nestalim braniteljima Međimurje obilježilo 30 godina od međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 15. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
Nove vesele učionice za početak drugog polugodišta u Osnovnoj školi Štrigova
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 14. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave od 9 do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
5. sjednica Odbora za izbor i imenovanja
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 13. siječnja 2022.
Obavijest o ispravku dijela Javnog natječaja za prodaju zemljišta na području poduzetničke zone „POSLOVNI PARK MEĐIMURJE“
Međimurje tijekom blagdana ostvarilo rast od 283% u dolascima i 250% u noćenjima u odnosu na prošlu godinu, treća smo najposjećenija destinacija kontinentalnog turizma
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content