Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Ususret Božiću u Nagykanizsi održan koncert "Slavimo zajedno Došašće" i sveta misa na hrvatskom jeziku

Datum objave: 14. prosinca 2019.

Hrvatska samouprava Zalske županije 13. prosinca 2019. godine u Crkvi Srca Isusova u Nagykanizsi priredila je Advenstski koncert pod nazivom „Slavimo zajedno Došašće”. Prije koncerta je održana hrvatska sveta misa koju je predvodio Josip Drvoderić, župnik iz Goričana, a uveličali je pjevanjem i sviranjem na tamburici učenici boršfanske, keresturske i serdahelske osnovne škole. Kaniški Tamburaški sastav „Stoboš” sviranjem adventskih crkvenih i zabavnih pjesama obradovao više od 250 vjernika, koji su napunili veliku kanišku crkvu. Ispred Međimurske županije nazočio je zamjenik župana Josip Grivec

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content