Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Priopćenje Antikorupcijskog povjerenstva Međimurske županije od dana 7. 11. 2019. godine

Datum objave: 13. prosinca 2019.

U svezi izjave Branimira Bunjca u listu „Međimurske novine“ o navodnom nepotizmu u JVP Čakovec prilikom zapošljavanja vozača koji, prema njegovim tvrdnjama, ne zadovoljava uvjete natječaja te da je o istom podnio prijavu i Antikorupcijskom povjerenstvu Međimurske županije, ovim se priopćenjem obavještava javnost da Antikorupcijsko povjerenstvo Međimurske županije do četvrtka 7. studenog 2019. godine, suprotno tvrdnjama gospodina Branka Bunjca, nije zaprimilo niti jednu prijavu u svezi bilo kakvog oblika nepotizma u JVP Čakovec vezanu uz naveden slučaj.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content