Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Sveti Nikola oduševio djecu iz dječjih vrtića Cipelica i Cvrčak

Datum objave: 6. prosinca 2019.

Povodom blagdana zaštitnika djece i pomoraca, sveti Nikola posjetio je prostorije Međimurske županije gdje se okupilo stotinjak mališana iz Dječjeg vrtića Cipelica i Dječjeg vrtića Cvrčak. Uz stihove pjesme „Sveti Niko svijetom šeta, traži djecu svoju, jer za svako dobro dijete ima stvarcu koju“, djeca su s uzbuđenjem dočekala omiljenog gosta koji ih je u društvu župana Međimurske županije Matije Posavca te zamjenika Sandre Herman i Josipa Grivca razveselio prigodnim poklonima. Pjesmom i plesom mališani su svetom Nikoli poručili da su bili dobri cijele godine, a on je strpljivo odgovarao na brojna njihova pitanja te im obećao da će ih posjetiti i druge godine kako bi ih nagradio zbog dobrog ponašanja. Velikom vijećnicom Međimurske županije odzvanjao je dječji smijeh, a blagdansko ozračje ispunilo je srca svih prisutnih.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content