JAVNI POZIV – Potpore za samozapošljavanje nezaposlenih osoba s područja Međimurske županije

Datum objave: 27. studenoga 2019.

Međimurska županija dodjeljuje potpore za samozapošljavanje nezaposlenih osoba s područja Međimurske županije.
Potpore se dodjeljuju temeljem poziva u okviru Operativnog programa „Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020. – Lokalne inicijative za poticanje zapošljavanja – faza III“.
Iznos potpore iznosi do maksimalno 57.000 HRK, a može se iskoristiti za kupnju opreme te pokriće drugih poslovnih troškova.
Potpora se mora opravdati kroz 6 mjeseci poslovanja, a može se dodijeliti prihvatljivim djelatnostima i ciljnim skupinama navedenima u pozivu.
Javni poziv je otvoren do iskorištenja sredstava, a najkasnije do 15. 1. 2020. godine.
Više o javnom pozivu na stranicama Međimurske županije,  https://medjimurska-zupanija.hr/natjecaji-i-pozivi/