Konferencija "Energetska obnova višestambenih zgrada"

Datum objave: 19. studenoga 2019.

Ministarstvo graditeljstva i prostornoga uređenja organizira konferenciju "Energetska obnova višestambenih zgrada" koja će se održati u srijedu 4. prosinca 2019. godine, u hotelu International u Zagrebu. Cilj konferencije je prezentiranje novog Poziva na dostavu projektnih prijedloga "Energetska obnova višestambenih zgrada".

Konferencija je namijenjena prvenstveno zainteresiranim upraviteljima i predstavnicima suvlasnika višestambenih zgrada kao potencijalnim prijaviteljima na novi poziv.
Na konferenciji će se predstaviti planovi Ministarstva za buduće programsko razdoblje te će se prezentirati ključni elementi novog poziva za energetsku obnovu višestambenih zgrada, čija objava se planira početkom I. kvartala 2020. godine.
Više informacija možete pogledati ovdje.