6.3 °C
1023.0 hPa
50 %

ERASMUS za mlade (nove) poduzetnike

Datum objave: 13. studenoga 2019.

ACT Grupa i Tehnološko-inovacijski centar Međimurje pozivaju vas na predavanje:

ERASMUS ZA MLADE (NOVE) PODUZETNIKE

koje će se održati u srijedu, 20. studenog 2019. godine, s početkom u 10:30 sati
u multimedijalnoj dvorani  Tehnološko-inovacijskog centra Međimurje,
na adresi Bana Josipa Jelačića 22/B, Čakovec.

Erasmus za mlade (nove) poduzetnike je program razmjene u kojem sudjeluju novi poduzetnici koji su odlučili pokrenuti vlastito poduzeće ili su ga već pokrenuli unutar protekle tri godine te iskusni poduzetnici koji su vlasnici ili vode malo ili srednje poduzeće u jednoj od zemalja sudionica, a djeluju duže od tri godine.
Kao novom poduzetniku, sudjelovanje u ovom programu pruža se pogodnost pristupa novim tržištima, međunarodne suradnje te potencijalne prilike za suradnju s inozemnim partnerima. Poduzetniku domaćinu pružena je pogodnost profitiranja od novih ideja koje donosi motivirani novi poduzetnik. Osim spomenutih pogodnosti, novom poduzetniku Europska komisija jednim dijelom financijski olakšava razmjenu, a što uključuje financiranje troškova putovanja i boravka u zemlji poduzetnika domaćina. Financijska potpora se obračunava mjesečno, a odražava ukupni životni trošak u zemlji boravka. Boravak je moguć u razdoblju od 1 do 6 mjeseci uz mogućnost podjele u tjedne intervale, pod uvjetom da trajanje ne premaši ukupan broj od 12 mjeseci. Program je provođen kroz projekt Social Entrepreneur Exchange and Development (SEEDplus) kojeg koordinira mreža EUCLID, a dio je programa Erasmus za mlade (nove) poduzetnike. Razmjene se provode kontinuirano do završetka programa 2021. godine.
Jedna od lokalnih kontakt točaka u Hrvatskoj je ACT Grupa iz Čakovca. Za više informacija o prijavi i strukturi programa možete se obratit na renata.glad@act-grupa.hr ili na tel. broj 098 1672 591. 

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 16. siječnja 2022. - Danas u Međimurju 216 pozitivnih nalaza, tijekom vikenda cijepljeno 245 osoba
Posljednji ispraćaj dugogodišnjeg načelnika Općine Orehovica i županijskog vijećnika Franje Bukala
Odavanjem počasti poginulim i nestalim braniteljima Međimurje obilježilo 30 godina od međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 15. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
Nove vesele učionice za početak drugog polugodišta u Osnovnoj školi Štrigova
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 14. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave od 9 do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
5. sjednica Odbora za izbor i imenovanja
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 13. siječnja 2022.
Obavijest o ispravku dijela Javnog natječaja za prodaju zemljišta na području poduzetničke zone „POSLOVNI PARK MEĐIMURJE“
Međimurje tijekom blagdana ostvarilo rast od 283% u dolascima i 250% u noćenjima u odnosu na prošlu godinu, treća smo najposjećenija destinacija kontinentalnog turizma
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content