Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Održana 6. sjednica Antikorupcijskog povjerenstva Međimurske županije

Datum objave: 7. studenoga 2019.

U četvrtak, 7. studenoga 2019. godine u Maloj vijećnici Međimurske županije održana je 6. sjednica Antikorupcijskog povjerenstva Međimurske županije. Članovi su raspravljali o 4 točke dnevnog reda te je donesen Program rada Povjerenstva za 2020. godinu.
Jedan od glavnih ciljeva programa za sljedeću godinu je upoznavanje javnosti s radom Antikorupcijskog povjerenstva, a u plan aktivnosti uvrštena je organizacija brojnih tematskih sjednica, tribina i okruglih stolova s ciljem ukazivanja na problem korupcije. Na dnevnom redu našla se i rasprava o konkretnim aktivnostima koje se nalaze u djelokrugu Antikorupcijskog povjerenstva.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content