Međimurje Europska regija sporta za 2022.
-0.5 °C
1035.0 hPa
72 %

Čestitka župana Posavca povodom Svjetskog dana učitelja

Datum objave: 5. listopada 2019.

Matija Posavec, župan Međimurske županije, povodom Svjetskog dana učitelja uputio je prigodnu čestitku svim djelatnicima u prosvjeti i obrazovanju:
„Drage učiteljice i učitelji, profesorice i profesori, odgajateljice i odgajatelji, stručne suradnice i suradnici, ravnateljice i ravnatelji! 
Povodom Svjetskog dana učitelja upućujem Vam čestitku i veliko hvala na svakoj sekundi koju ste posvetili našim predškolcima, školarcima i studentima. Od srca Vam zahvaljujem na svakom odrađenom školskom satu, projektu, mentorstvu, toploj riječi, strpljenju i vremenu izvan onog radnog koje se niste ustručavali utrošiti za dobrobit naše mladeži.
Jedan od najplemenitijih, najodgovornijih i najzahtjevnijih poslova radite s velikim entuzijazmom i ljubavlju te postavljate temelje razvoja uspješne zajednice, stoga ste naši junaci. Junaci ste jer svakodnevno odgajate i obrazujete i na tom se putu nosite s nizom poteškoća, no usprkos tome Vaša energija pokreće i inspirira. Zahtjevi koji se postavljaju pred Vas kao odgojno-obrazovne djelatnike veliki su, a budućnost koju toliko spominjemo u Vašim je rukama. Upravo zato obrazovanje nam je na vrhu liste prioriteta, a status vodeće županije u Hrvatskoj zadržavamo zahvaljujući brojnim ulaganjima i projektima u obrazovanju. Cilj kojem težimo je Međimurje obrazovanih, uspješnih i zadovoljnih mladih ljudi, a bez Vas ne bismo ga mogli ostvarivati. Riječ „hvala“ za svoj rad nikada ne tražite, no siguran sam da ste najvrjednije „hvala“ dobili u onih 30 državnih prvakinja i prvaka čiji je nevjerojatan uspjeh obilježio proteklu školsku godinu.
S početkom nastavne godine dočekali su Vas izazovi kurikularne reforme, no vjerujem kako ste spremno dočekali promjene koje će sustavu školstva donijeti osvježenje, a Vama otvoriti vidike – sve to za boljitak naše zajednice.
Na Vaš dan, 5. listopada, upućujem Vam najiskrenije čestitke, uz želju da i dalje pronalazite zadovoljstvo u svakom trenutku koji provedete baveći se svojim životnim pozivom. Nikada nemojte zaboraviti koliko je važna Vaša uloga u društvu i budite svjesni činjenice da ste mnogima uzor. Veselim se svakoj našoj zajedničkoj suradnji kojom ćemo našim učenicima pružiti bolje sutra.“
 
                                                                                                                                               ŽUPAN
                                                                                                                                        Matija Posavec, mag. ing.
 
                                                                                                               
 

POZIV na uvid ELABORAT GOSPODARENJA OTPADOM - AB METAL PROMET d.o.o. Belica
Međimurski vrtićanci i školarci imat će priliku od najranije dobi istraživati i promišljati o STEM-u kroz europski projekt vrijedan 3 milijuna kuna
PLAN UPISA u prvi razred osnovne škole za školsku godinu 2022./2023.
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za ponedjeljak, 17. siječnja 2022.
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 16. siječnja 2022. - Danas u Međimurju 216 pozitivnih nalaza, tijekom vikenda cijepljeno 245 osoba
Posljednji ispraćaj dugogodišnjeg načelnika Općine Orehovica i županijskog vijećnika Franje Bukala
Odavanjem počasti poginulim i nestalim braniteljima Međimurje obilježilo 30 godina od međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 15. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
Nove vesele učionice za početak drugog polugodišta u Osnovnoj školi Štrigova
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 14. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave od 9 do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content