4.3 °C
1021.0 hPa
20 %

Hodači za zdravlje

Datum objave: 3. listopada 2019.

Međunarodni projekt European Walking Tour u kojem je Međimurska županija partner organizacijama iz Portugala, Slovenije i Finske, popularizira hodanje na prostorima koji su sigurni za kretanje, neopterećeni prometom i besplatni za sudionike.
Županija u provedbi aktivnosti ovoga projekta uživa podršku Zavoda za javno zdravstvo Međimurske županije te suradnika okupljenih u Gimnastičkom klubu “Marijan Zadravec Macan” Čakovec, Društvu “Naša djeca” Donji Vidovec, Osnovnoj škola Orehovica, Osnovnoj škola Kuršanec i Udruzi građana “Gardruža” Gardinovec.
U prvim danima jeseni prošetali smo Perivojem Zrinskih, vježbali i opustili se uz šale i ugodne razgovore. Naime, sudionici programa se mjesečno okupljaju na turama hodanja različite duljine. Osim djece i mladih, među sudionicima dominira osobe zrelije dobi uz poseban program koji s njima provodi Zavod za javno zdravstvo Međimurske županije mjesečno organizirajući i predavanja o uravnoteženoj prehrani ovisno (i) o kroničnim bolestima zastupljenima među sudionicima programa. ZZJZ također nam je pomogao u okupljanju sudionika starije dobi koji već prate program nordijskog hodanja.

POZIV na uvid ELABORAT GOSPODARENJA OTPADOM - AB METAL PROMET d.o.o. Belica
Međimurski vrtićanci i školarci imat će priliku od najranije dobi istraživati i promišljati o STEM-u kroz europski projekt vrijedan 3 milijuna kuna
PLAN UPISA u prvi razred osnovne škole za školsku godinu 2022./2023.
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za ponedjeljak, 17. siječnja 2022.
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 16. siječnja 2022. - Danas u Međimurju 216 pozitivnih nalaza, tijekom vikenda cijepljeno 245 osoba
Posljednji ispraćaj dugogodišnjeg načelnika Općine Orehovica i županijskog vijećnika Franje Bukala
Odavanjem počasti poginulim i nestalim braniteljima Međimurje obilježilo 30 godina od međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 15. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
Nove vesele učionice za početak drugog polugodišta u Osnovnoj školi Štrigova
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 14. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave od 9 do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content