Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Fotografija Miroslave Novak krasit će službeni kalendar Svjetske meteorološke organizacije!

Datum objave: 2. listopada 2019.

Naša poznata fotografkinja Miroslava Novak nastavlja nizati uspjeh za uspjehom. Od 1.100 fotografija pristiglih iz cijelog svijeta, njen rad „Dvije duge“ odabran je među 14 najboljih koji će se naći na službenom kalendaru Svjetske meteorološke organizacije za 2020. godinu! Uz Miroslavinu fotografiju snimljenu u Pribislavcu, na kalendaru će se naći i umjeničke fotografije iz Južne Koreje, Brazila, Kanade, Norveške, Antarktike, Novog Zelanda, Južne Afrike, Francuske, Australije, Estonije, Trinidad i Tobaga, ali i još dvije iz Hrvatske – jedna s otoka Paga, a druga iz Ražanaca.
Čestitamo Miroslavi Novak na velikom uspjehu, tim više što na najbolji mogući način promovira ljepote Međimurja!

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content