Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Prikupljeno 3.600,00 kuna za Zakladu dr.Vinko Žganec!

Datum objave: 28. rujna 2019.

Po prvi puta Regionalni plac ima i humanitarnu dimenziju. Točno u podne započela je donacijska prodaja „Tikvine pogače z makom“ čiji je čitav prihod namijenjen Zakladi za obrazovanje Međimurske županije dr. Vinko Žganec. Cilj Zaklade dr. Vinko Žganec je povećanje broja visokoobrazovanih osoba u Međimurskoj županiji te se kroz samu Zakladu, koja je jedina takva u Hrvatskoj, pomaže nadarenim i uspješnim učenicima, studentima, postdiplomantima, doktorantima i na taj način nagrađuje izvrsnost. „Zahvaljujem svima koji su sudjelovali u pripremi „Tikvine pogače z makom“, ali i svima koji su bili dijelom organizacije i time se uključili u ovu plemenitu akciju Zaklade za obrazovanje Međimurske županije dr.Vinko Žganec. Hvala vam od srca!“, zahvalio je Upravitelj zaklade, župan Matija Posavec te napomenuo kako je prikupljeno 3.600,00 kuna u samo sat vremena. U pripremi 30 metara duge „Tikvine pogače z makom“ sudjelovali su: Srednja škola Prelog, Udruga žena Dunjkovec, Udruga građana „Gardruža Gardinovec“, restoran Pozoj Čakovec, pizzeria "Šut" Nedelišće, Benjamin j.d.o.o. Ivanovec, restoran Fortuna Mala Subotica, caffe bar Lord Gornji Hrašćan, OPG Trstenjak Sveti Martin na Muri, Nada i Sanja Koren.
Posebna zahvala Miljenku Ovčaru, event manageru Regionalnog placa, na čiju je inicijativu i organizirana čitava akcija.
 

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content