Međimurje Europska regija sporta za 2022.
-1.0 °C
1028.0 hPa
71 %

Prikupljeno 3.600,00 kuna za Zakladu dr.Vinko Žganec!

Datum objave: 28. rujna 2019.

Po prvi puta Regionalni plac ima i humanitarnu dimenziju. Točno u podne započela je donacijska prodaja „Tikvine pogače z makom“ čiji je čitav prihod namijenjen Zakladi za obrazovanje Međimurske županije dr. Vinko Žganec. Cilj Zaklade dr. Vinko Žganec je povećanje broja visokoobrazovanih osoba u Međimurskoj županiji te se kroz samu Zakladu, koja je jedina takva u Hrvatskoj, pomaže nadarenim i uspješnim učenicima, studentima, postdiplomantima, doktorantima i na taj način nagrađuje izvrsnost. „Zahvaljujem svima koji su sudjelovali u pripremi „Tikvine pogače z makom“, ali i svima koji su bili dijelom organizacije i time se uključili u ovu plemenitu akciju Zaklade za obrazovanje Međimurske županije dr.Vinko Žganec. Hvala vam od srca!“, zahvalio je Upravitelj zaklade, župan Matija Posavec te napomenuo kako je prikupljeno 3.600,00 kuna u samo sat vremena. U pripremi 30 metara duge „Tikvine pogače z makom“ sudjelovali su: Srednja škola Prelog, Udruga žena Dunjkovec, Udruga građana „Gardruža Gardinovec“, restoran Pozoj Čakovec, pizzeria "Šut" Nedelišće, Benjamin j.d.o.o. Ivanovec, restoran Fortuna Mala Subotica, caffe bar Lord Gornji Hrašćan, OPG Trstenjak Sveti Martin na Muri, Nada i Sanja Koren.
Posebna zahvala Miljenku Ovčaru, event manageru Regionalnog placa, na čiju je inicijativu i organizirana čitava akcija.
 

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 22. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
POZIVNI NATJEČAJ za podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade «Zrinski» Međimurske županije za 2021. godinu
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content