Međimurje Europska regija sporta za 2022.
-1.0 °C
1028.0 hPa
70 %

Humanitarna donacijska prodaja Tikvine pogače z makom

Datum objave: 26. rujna 2019.

U sklopu 3. Regionalnog placa koji se održava u subotu, 28. rujna 2019. godine na prostorima Mesapa u Nedelišću biti će održana humanitarna donacijska prodaja Tikvine pogače z makom. Cjelokupni prihod namijenjen je Međimurskoj zakladi za obrazovanje dr. Vinko Žganec. U izradi tradicionalne međimurske pogače s tikvama i makom sudjeluju:
• Srednja škola Prelog
• Udruga žena Dunjkovec
• Udruga žena Gardruža Gardinovec
• Restoran Pozoj Čakovec
• Pizzeria Šut Nedelišće
• Benjamin j.d.o.o. Ivanovec
• Restoran Fortuna Mala Subotica
Ovo okupljanje obiteljsko-poljoprivrednih gospodarstava iz cijele regije, Mađarske i Slovenije odvijat će se od 10:00 do 16:00 sati, a početak donacijske prodaje Tikvine pogače z makom biti će u 12:00 sati uz nazočnost predstavnika Zaklade.
Molimo Vas da prenesete obavijest o ovom događaju i pozovete ljubitelje tradicionalnih međimurskih specijaliteta da se u što većem broju odazovu donacijskoj prodaji kako bismo kroz djelovanje Zaklade mogli osigurati još više potpora učenicima i studentima iz Međimurja.

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 22. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
POZIVNI NATJEČAJ za podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade «Zrinski» Međimurske županije za 2021. godinu
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content