Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Humanitarna akcija „Radio gorice za KATRUŽU“!

Datum objave: 20. rujna 2019.

U subotu, 21. rujna 2019. godine s početkom u 8:00 sati ispred Gradskih bazena „Marija Ružić“ Čakovec, u okviru svojih aktivnost Međimurska zaklada solidarnosti „Katruža“  krenut će u ovogodišnju  tradicionalnu  akciju “Radio gorice za Katružu”.
Prva berba bit će kod obitelji Novak, a ovogodišnje „Radio gorice za Katružu“ završavaju kod obitelji Čavnićar.
Akciju tradicionalno organiziraju  „RADIO 1“ i Međimurska zaklada solidarnosti „Katruža“.  Kao i svake godine u veseloj karavani i tradicionalnoj akciji „Radio gorice za Katružu“ sudjelovati će  brojni prijatelji „Katruže“, a karavana će  se međimurskim goricama kretati uz glazbenu pratnju.
Svi građani  u akciju se mogu uključiti donacijom  u grožđu, moštu ili na neki drugi način na dan akcije.
Cjelokupni prihod bit će korišten za pomoć onima kojima je to najpotrebnije – bolesnima s područja Međimurske.
Pozivamo sve dobre ljude da budu sudionici ove tradicionalne akcije!
 


 

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content