Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Prva šetnja u EWT projektu

Datum objave: 12. lipnja 2019.

U suradnji s Osnovnom školom Orehovica i njezinim učiteljima organizirali smo prvu akciju hodanja, u okviru međunarodnog projekta European Walking Tour, sufinanciranog iz Programa Erasmus+ Europske unije.
Projekt podrazumijeva organiziranje tura hodanja na dionicama koje su sigurne za kretanje, besplatno za sve sudionike. Jednom mjesečno susrećemo se s organizacijama koje su suradnici ovog projekta pa smo tako s Osnovnom školom Orehovica pokrenuli akciju hodanja za romsku nacionalnu manjinu, njihove učitelje i školsko osoblje. Dionicu od četiri kilometra kroz Orehovicu prohodali smo sigurnim stazama, sa startom i ciljem u školskom dvorištu.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content