Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Zajedno protiv raka pjesmom, plesom i modnom revijom 2019.

Datum objave: 7. lipnja 2019.

U Centru za kulturu u Čakovcu, 6. lipnja 2019. u organizaciji Županijske lige protiv raka, uz pokroviteljstvo ZAMP-a i HDM-a te potporu brojnih sponzora i umjetnika održana je 11. humanitarna modna revija „Zajedno protiv raka pjesmom, plesom i modnom revijom 2019.“
Uvodno je više od pet stotina uzvanika i gostiju pozdravio predsjednik Županijske lige protiv raka dr. med. Husseih Saghir koji je istaknuo da je Liga već više od dvadeset godina na raspolaganju svima oboljelima s ciljem da im se olakšaju dani liječenja i bolesti.
Modne kolekcije tvrtki Srnec Style iz Čakovca uz modni nakit Marije Marciuš,  Studia Mode d.o.o  iz Čakovca, XD Xenia Designa, kapa „A.R.M dizajna“  Dunjkovec te posudionice vjenčanica Lidija nosile su žene klubova Županijske lige protiv raka Čakovec te liječnice obiteljske medicine Međimurske županije u pratnji liječnika obiteljske medicine: Vlatka Peh, Branimir Bošnjak, Vlatka Hajdinjak Trstenjak, Petra Pongrac, Jana Vrbanec, Dora Goričanec, Irena Ujlaki Piskač, Božidar Poljak, Franjo Carović, Patrik Martinjaš i Domagoj Bošnjak.
U zabavnom dijelu programa nastupila je lutkarska grupa OŠ I. G. Kovačića Sveti Juraj na Bregu pod vodstvom Jelene Dokleja s lutkarskom predstavom Umišljena mišica. Potom su u zabavnom programu sudjelovali Marija Jambrošić s himnom dobrotvornih koncerata “Tu dobri su ljudi”, mališani iz Dječjeg vrtića Dječja mašta – skupina Bambi s odgajateljicom Ivanom Pečarko, zbor kluba laringektomiranih Međimurske županije pod vodstvom Marije Prekupec i uz pratnju KUD-a  Belica, Plesni studio Vivona seniorski sastav, Andrea i Goran Šafarić, Vokalna skupina HKMS-a Podružnice Međimurske županije, Sportski plesni klub i plesna škola Varaždin i poseban gost Ivan Zak.
Posebno emotivna bila je zajednička izvedba pjesme “Bolja od najbolje” Ivana Zaka koju su zajedno s publikom otpjevale članice kluba “Nova Nada”.
Uz do posljednjeg mjesta ispunjenoj dvorani potporu humanitarnoj akciji „Zajedno protiv raka pjesmom, plesom i modnom revijom 2019.“ dali su i gradonačelnik grada Čakovca Stjepan Kovač i župan Međimurske županije Matija Posavec te zamjenik ravnatelja ŽB Čakovec dr. med. Miroslav Horvat.


 

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content