Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

eLearning edukacija biračkih odbora

Datum objave: 17. svibnja 2019.

Obavještavamo vas da je na mrežnoj stranici Državnog izbornog povjerenstva Republike Hrvatske www.izbori.hr u rubrici Izbori članova u Europski parlament iz Republike Hrvatske podrubrika Birački odbori na poveznici https://www.izbori.hr/site/izbori-referendumi/izbori-clanova-u-europski-parlament-iz-republike-hrvatske/izbori-clanova-u-europski-parlament-iz-republike-hrvatske-2019-1759/aktualnosti-1760/biracki-odbori-1799/1799 dostupna edukacija za članove biračkih odbora-e-Learning kao i upute za registraciju za e-Learning na izborima članova u Europski parlament iz Republike Hrvatske te je na navedeno potrebno uputiti članove biračkih odbora.

Molimo vas da sa sadržajem ove obavijesti upoznate općinska i gradska izborna povjerenstva na vašem području.

S poštovanjem,

Kristina Vlašić, savjetnica predsjednika Povjerenstva za pravna pitanja

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content