Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Promatrači na izborima članova u Europski parlament iz Republike Hrvatske - obavijest

Datum objave: 16. svibnja 2019.

Napominjemo da se zahtjevi za izdavanje dozvole za promatranje izbora članova u Europski parlament iz Republike Hrvatske (dalje: izbori) i nadalje mogu podnositi nadležnim županijskim izbornim povjerenstvima odnosno Gradskom izbornom povjerenstvu Grada Zagreba na čijem području se želi promatrati rad izbornih povjerenstava i biračkih odbora te da će se Aplikacija za unos promatrača na izborima (dalje: Aplikacija) zaključati u petak, 24. svibnja 2019. u 12:00 sati.
O navedenom roku za unos promatrača u Aplikaciju, potrebno je obavijestiti ovlaštene podnositelje zahtjeva kojima je odobreno promatranje izbora na vašem području.
DOPIS Državnog izbornog povjerenstva (pdf)

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content