Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Javni poziv za kupovinu steonih junica kombiniranih i/ili mliječnih pasmina goveda

Datum objave: 16. svibnja 2019.

Ministarstvo poljoprivrede objavilo je Javni poziv za kupovinu steonih junica kombiniranih i/ili mliječnih pasmina goveda. Cilj potpore je povećanja broja i genetske kakvoće krava u sektoru mliječnog govedarstva.
Prihvatljivi prijavitelji su poljoprivrednici koji na vlastitom gospodarstvu drže krave kombiniranih i/ili mliječnih pasmina goveda koje su evidentirane u JRDŽ-u prije objave Javnog poziva. Maksimalni iznos potpore po korisniku iznosi 30.000,00 kuna ( bez PDV-a) u jednoj kalendarskoj godini.
Za mjeru „Potpora za kupovinu steonih junica kombiniranih i/ili mliječnih pasmina goveda“ predviđen je iznos od 60 milijuna kuna.
Rok za podnošenje prijava je do 8. srpnja 2019. godine. Više informacija možete vidjeti OVDJE.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content