Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

"Najljepša obiteljska priča" Mirka Švende - Žige oduševila ispunjeni Centar za kulturu povodom Dana Međimurske županije

Datum objave: 30. travnja 2019.

Nakon svečane sjednice Skupštine Međimurske županije, ponedjeljak, 30. travnja zaokružen je koncertom „Najljepša obiteljska priča“ Mirka Švende – Žige i gostiju. Međimurke i Međimurci ispunili su dvoranu Centra za kulturu gdje su, uz nastupe Žige, mogli uživati u izvedbama njegovih gostiju. Bend Ogenj kojem je frontmen Međimurec Tomislav Mihac Kovačić, supružnici Gordana i Miroslav Evačić, obitelj Hodić, Toni Eterović sa kćeri Lucijom te tenor i prvak HNK Ivana pl. Zajca u Rijeci Voljen Grbac oduševili su publiku raznolikim repertoarom.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content