Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Svečana sjednica Skupštine Međimurske županije vrhunac proslave Dana Međimurske županije

Datum objave: 28. travnja 2019.

U ponedjeljak 29. travnja u jutarnjim satima polaganjem vijenaca kod Spomen obilježja smrtno stradalim i nestalim hrvatskim braniteljima Domovinskog rata Međimurske županije u Perivoju Zrinski u Čakovcu, odat će se počast svima koji su dali život za svoju domovinu.
Točno u podne u Centru za kulturu Čakovec bit će održana Svečana sjednica Skupštine Međimurske županije prigodom koje će biti uručena i najprestižnija županijska priznanja Nagrade Zrinski te Povelje župana Međimurske županije.
U poslijepodnevnim satima, počevši u 18:00 sati u Muzeju Međimurja Čakovec bit će održana izložba tradicijskih igračaka pod nazivom "Vremeplov igračaka", dok će dva sata kasnije „Najljepšom obiteljskom pričom“ u Centru za kulturu Čakovec Međimurke i Međimurce obradovati Žiga i gosti.
 
Cjelokupan program Dana Međimurske županije nalazi se u galeriji fotografija.
 

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content