Drugi dan obilježavanja Dana Međimurske županije u znaku Izložbe izdanja čakovečkog Ogranka Matice hrvatske

Datum objave: 22. travnja 2019.

U okviru obilježavanja Dana Međimurske županije i Spomendana na Zrinske i Frankopane, u predvorju Međimurske županije bit će predstavljena nakladnička djelatnost čakovečkog Ogranka Matice hrvatske.
Osim izdavačke djelatnosti, čakovečki Ogranak Matice hrvatska priređuje brojna kulturna i znanstvena događanja, od izložbi i promocija knjiga, do znanstvenih simpozija i okruglih stolova.
Ogranak Matice hrvatske Čakovec danas okuplja više od stotinu uglednih ljudi koji svojim djelovanjem doprinose kulturnom životu ovog kraja.
Svečano otvorenje izložbe bit će upriličeno u utorak 23. travnja, u predvorju zgrade Međimurske županije s početkom u 10:00 sati.
Cjelokupan program održavanja Dana Međimurske županije možete preuzeti u galeriji.