Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Dani Međimurske županije 2019. započinju sportskom manifestacijom "BIMEP – Biciklima međimurskim putevima "

Datum objave: 21. travnja 2019.

Dani Međimurske županije 2019. započinju na Uskrsni ponedjeljak, 22. travnja sportskom manifestacijom "Biciklima međimurskim putovima – BIMEP 2019" za čiju je organizaciju uz Međimursku županiju zaslužan Međimurski savez sportske rekreacije "Sport za sve".
Početak biciklijade je u 9 sati, no svi zainteresirani u bilo koje doba mogu se uključiti na jednom od 16 punktova sve do 18 sati.
Punktovi će se nalaziti u Donjem Kraljevcu, Svetoj Mariji, Donjoj Dubravi, Prelogu, Orehovici, Čakovcu, Pušćinama, Macincu, Gornjem Mihaljevcu, Lopatincu, Štrigovi, Svetom Martinu na Muri, Murskom Središću, Domašincu, Podturnu te prvi put u Goričanu.
Jednodnevna sportska manifestacija postala je nezaobilazni dio obilježavanja Dana Međimurske županije te iz godine u godinu privlači sve veći broj ljubitelja aktivnog odmora, a Međimurje uspješno promovira kao cikloturističku destinaciju.
Cjelokupan program Dana Međimurske županije možete pogledati u galeriji.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content