Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Javni poziv za Aktivnosti promidžbe poduzetništva i obrta za 2019. godinu

Datum objave: 17. travnja 2019.

Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta objavilo je Javni poziv za prijavu gospodarskih manifestacija, znanstveno – stručnih skupova i ostalih aktivnosti promidžbe poduzetništva i obrta iz nadležnosti Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta u 2019. godini
Prijave se zaprimaju od 15.4.2019. godine, a rok za podnošenje prijava je 60 dana od dana objave.
Predmet Javnog poziva je dodjela pokroviteljstva/sufinanciranja Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta za organizaciju gospodarskih događanja, znanstveno-stručnih skupova i manifestacija, sajmova i drugih oblika promidžbe malog i srednjeg poduzetništva.
Više informacija o javnom pozivu, kao i dokumentacija nalazi se https://www.mingo.hr/page/kategorija/ministarstvo

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content